slidebg3

فراخوان بیست و سومین دوره جشنواره

نفرات برتر حقیقی و حقوقی بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی معرفی شدند

برگزیدگان حقیقی

بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه و برگزیده گروه

1

دکتر محمدرضا زالی

محقق برگزیده رتبه اول گروه علوم بالینی و سلامت

2

دکتر محمد علی صحرائیان

محقق برگزیده رتبه دوم  گروه علوم بالینی و سلامت

3

دکتر محمدرضا محمدی

محقق برگزیده رتبه دوم گروه علوم بالینی و سلامت

4

دکتر عیسی محمدی

محقق برگزیده رتبه سوم گروه علوم بالینی و سلامت

5

دکتر امیر فیلی

محقق جوان برگزیده گروه علوم بالینی و سلامت

6

دکتر محسن فتح زاده

محقق  برگزیده در بخش پژوهش برتر گروه علوم بالینی و سلامت

7

دکتر محمدرضا زرین دست

محقق برگزیده رتبه اول گروه علوم پایه پزشکی

8

دکتر حسین نجم آبادی

محقق برگزیده رتبه اول گروه علوم پایه پزشکی

9

دکتر مهدی هدایتی

محقق  برگزیده رتبه دوم گروه علوم پایه پزشکی

10

دکتر ژاله ورشوساز

محقق برگزیده رتبه سوم گروه علوم پایه پزشکی

11

وحید جویبان قراملکی

محقق جوان برگزیده گروه ابداعات، اختراعات و فناوری

برگزیدگان نهاد های حقوقی

ردیف

لیست دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزیده

1

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران

برگزیده رتبه اول در دانشگاه‌های تیپ 1

2

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران

برگزیده رتبه اول در دانشگاه‌های تیپ 2

3

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرکرد

برگزیده رتبه اول در دانشگاه‌های تیپ 3

4

انستیتو پاستور ایران

برگزیده مؤسسات تحقیقاتی

 

برگزیدگان نهاد های حقوقی

ردیف

لیست مراکز تحقیقاتی علوم پزشکی برگزیده

1

مرکز تحقیقات سرطان های غدد و متابولیسم - برگزیده رتبه اول

از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران

2

مرکز تحقیقات علوم کاربردی دارویی– برگزیده رتبه اول

از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

3

مرکز تحقیقات نقص ایمنی – برگزیده رتبه اول

از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران

4

مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی – برگزیده رتبه اول

از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد

5

مرکز تحقیقات بیماریهای غیر واگیر- برگزیده رتبه اول

از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران

6

مرکز تحقیقات مواد دندانی- برگزیده رتبه اول

از  دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان

 

برگزیدگان نهاد های حقوقی

ردیف

لیست کمیته‌های تحقیقات دانشجویی علوم پزشکی برگزیده

1

کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی برگزیده رتبه اول در دانشگاه‌های تیپ 1

2

کمیته کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز

برگزیده رتبه اول در دانشگاه‌های تیپ 1

3

کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران برگزیده رتبه اول در دانشگاه‌های تیپ 2

4

کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایلام

برگزیده رتبه اول در دانشگاه‌های تیپ 3

برگزیدگان نهاد های حقوقی

ردیف

لیست نشریات علوم پزشکی برگزیده

1

Archives of Iranian  Medicine

برگزیده نشریات مصوب انگلیسی از فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران

2

Journal of Enviromental Health Sciences& Engineering

برگزیده نشریات مصوب انگلیسی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی  تهران

3

مجله گیاهان دارویی پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی

برگزیده نشریات مصوب فارسی

 

مؤسسات غیردولتی حامی پژوهش

مؤسسه تحقیقاتی و تولیدی سیناژن

برگزیده سازمان غیردولتی حامی پژوهش